Pirmizrādes pārcelšana

Godātie skatītāji! Diemžēl, tehnisku iemeslu dēļ mūsu izrādes 12.,13. un 14.aprīlī Mārupē ir atceltas. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Skatītājiem, kas biļetes iegādājušies internetā, nauda kontā tiks atmaksāta automātiski. Kasē pirkto biļešu īpašniekus aicinām biļetes atgriezt cirka kasē. Kases būs atvērta, atkal, jau rītdien no plkst.10.00!  Paldies par sapratni

Tuvākās izrādes notiks:

18.aprīlī plkst.19.00 (ceturtdien)

19.aprīlī plkst.19.00 (piektdien)

20.aprīlī plkst.17.00 (sestdien)

21.aprīlī plkst.13.00 (svētdien)

LAIKA ZIŅAS

Cienījamie skatītāji, visi tie kuri bija iegādājušies biļetes uz mūsu sestdienas un svētdienas izrādēm. Sakarā ar meteorologu prognozēm par gaidāmo spēcīgu vēju Latvijas teritorijā, mēs aicinām Jūs apmeklēt mūsu izrādi ŠODIEN, plkst.19.00, jo  visticamāk sestdien un svētdien tiek atceltas visas plānotās izrādes. Skatītāju drošība un komforts mums ir pats galvenais. Sakarā ar to, tie skatītāji kas bija iegādājušies biļetes uz izrādēm, aicināti sazināties ar mums pa tālruni: (+371) 26751526, vai vērsties cirka kasē! Paldies par sapratni un atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Izrādes Baldonē nenotiks!

Cienījamie Baldones iedzīvotāji! Godātie Skatītāji un cirka Draugi!

30.septembrī un 1.oktobrī, mēs plānojām mūsu cirka izrādes Jūsu pilsētā. Nav noslēpums, cik ilgi mēs gaidījām uz tikšanos ar jums. Bet diemžēl, birokrātiju neviens neatcēla! Šajā gadījumā, vieglāk atcelt cirka izrādes un informēt par to dienu pirms ierašanās pilsētā…Vai nē? Ļoti žēl, bet “Baldones pašvaldības” darbinieki nav ņēmuši vērā, cik daudz līdzekļu ieguldīts reklāmā, kā tagad rīkoties cirka personālām, bet pats galvenais, kā izskaidrot tiem vecākiem ar bērniem, vecvecākiem ar mazbērniem, kāpēc cirka nēbūs…?

Ar lielu nožēlu paziņojam, ka mūsu izrādes “Un ne tikai klauni!” Baldonē NENOTIKS! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un liels paldies par sapratni.

📍 Atgādinām, no 3.oktobra, mūsu izrādes notiks Salaspilī! Gaidam visus ciemos!

Laika apstākļi

Cienījamie skatītāji un cirka viesi, visi tie kas bija ieradušies uz šodienas mūsu izrādi Pļavniekos!

Diemžēl, neprognozējamo laika apstākļu dēļ, mums nācās izrādes 2 daļu aizkavēt, aptuveni, par 40 minūtēm. Mēs vēlamies izteikt Jums pateicību par sapratni un par Jūsu pacietību! Pašreizējie laika apstakļi diktē savus likumus un mēs ļoti ceram, ka tas nesabojā iespaidu par mūsu izrādi!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un vēlreiz LIELS PALDIES PAR SAPRATNI!

Ar cieņu, cirka “Baltija” administrācija

Sliktie laika apstākļi

Ciienījamie mūsu Skatītāji un cirka Draugi! Nemaz nav noslēpums, kā laika apstākļi, īpaši, ietekmē ceļojošā cirka darbību. Diemžēl arī šobrīd, esam spiesti atcelt mūsu pasākumus, kas bija plānoti Lucavsalā līdz 8. janvārim. Sakarā ar to, tie skatītāji kas bija iegādājušies biļetes uz izrādēm, aicināti sazināties ar mums pa tālruni: (+371) 26751526, bet tie kas bija iegādājušies biļetes inetrnetā- saņems piedāvājumus uz savu e-pastu, vai nu apmainīt biļetes uz citu datumu, vai saņemt atmaksu!

Izrāde nenotiks!

Godātie skatītāji! Mēs vēlamies Jūs informēt, ka 16.oktobrī plkst.17.00, tehnisku iemeslu dēļ- nenotiks Baltijas cirka izrāde Liepājā!

✅ Rītdien, 16.oktobrī notiks izrāde tikai plkst.13.00! ‼️ Tie, kas bija iegādājušies biļetes uz dienas izrādi, aicināti vērsties cirka kasē!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Informācija pa tālruni (+371) 26751526

Izmaiņas Baltijas cirka izrāžu grafikā

Godātie mūsu skatītāji JELGAVĀ!

Diemžēl, esam spiesti jūs informēt, ka sakarā ar paaugstinātu gaisa temperatūru, mūsū izrāžu grafikā atkal notika izmaiņas!

Visas dienas izrādes sestdien (plkst.15.00) un svētdien (plkst.13.00)- tiek atceltas!

 27.augustā, sestdien notiks izrāde tikai plkst.19.00 un, 28.augustā, svētdien, izrāde notiks plkst.17.00!

Tie, kas bija iegādājušies biļetes uz dienas izrādi, aicināti vērsties cirka kasē!
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Informācija pa tālruni (+371) 26751526

izmaiņas izrāžu grafikā !

🥵 Godātie “Baltijas cirka” un cirka “Leo” skatītāji ! Mēs vēlamies jūs informēt, ka sakarā ar paaugstinātu gaisa temperatūru, mūsū izrāžu grafikā notika izmaiņas!

BALTIJAS CIRKSCIRKS “LEO”
⛔️ Visas dienas izrādes sestdien un svētdien- tiek atceltas!
🟢 Sestdien notiks izrāde tikai plkst.19.00
🟢 Svētdien plkst.17.00
⛔️ Sestdienas izrāde plkst.15.00- tiek atcelta!
🟢 Izrāde notiks tikai plkst.19.00
Tie, kas bija iegādājušies biļetes uz dienas izrādi, aicināti vērsties cirka kasē!
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Informācija pa tālruni (+371) 26751526