BIĻETES

BIĻEŠU CENAS

🎫 BIĻETES var nopirkt cirka biļešu kasē, pie cirka telts!

🎫 Cirka kases darba laiks: 10-19

💶 Kasēs var norēķināties tikai skaidrā naudā!

🟠 Pilnā biļete (12+): 14, 16 un 18 EUR
👶 Bērniem līdz 3.g.v-bez vietas (vecākiem klēpī) 0 EUR

🟠 Bērniem no 3 līdz 12 gadiem (tikai ar piegaušajiem) un personām ar īpašām vajadzībām (uzrādot invalīda apliecību) 12, 14 un 16 EUR

🎧🎼 Informācija vecākiem ar maziem bērniem! Cienījamie vecāki! Lai nesabojātu bērna pirmo iespaidu par cirku, lūdzam Jūs ņemt vērā, ka izrādes laikā, pietiekami skaļi skan cirka numuru mūzikālais pavadījums. Mūsu gaismas efekti, arī var nobiedēt pavisam mazus skatītājus.🎧🎼

Baltijas cirka zāles shema

🇺🇦 Godātie apmeklētāji! KASIERA PROMBŪTNES LAIKĀ, KASĒ PALĪDZ MŪSU PALĪGI NO UKRAINAS. Liels lūgums būt saprotošiem, jo viņi nesen ir uzsākuši apgūt valsts valodu 🙂 🇱🇻

Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat ka:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• Jūsu attēls var tikt izmantots TV un interneta translāciju laikā, filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos u.c. masu mediju publikācijās.

Noteikumi cirka apmeklētājiem

ATGĀDINĀJUMS mūsu SKATĪTĀJIEM!

  • Mākslinieka saslimšanas vai citā neparedzētā gadījumā, direkcijai ir tiesības no numura atteikties vai aizstāt to ar citu.
  • AIZLIEGTS! Izrādes laikā ir aizliegts fotografēt un filmēt! (Filmēšana un fotografēšana atļauta tikai īpaši saskaņojot ar izrādes vadību)
  • AIZLIEGTS! Cirka teltī un teritorijā kategoriski aizliegts smēķēt un lietot alkoholus dzērienus!
  • Pēc 3.zvana skatītājus zālē ielaiž tikai cirka numuru starplaikā ar biļešu kontroliera atļauju.
  • IEVĒROJIET! Laikā , kad manēžā tiek demonstrēti dzīvnieki, no vietām necelieties, bērnus no sevis neatlaidiet un nekādā gadījumā dzīvniekus ar rokām neaizskariet!
  • UN VĒL! Laikā , kad manēžā tiek demonstrēti dzīvnieki, parterā sēdošos skatītājus LŪDZAM nespēlēties un paslēpt gaisa baloniņus, kā arī izslēgt visus spīdīgos un trokšņojošos cirka suvenīrus!

Pateicamies par sapratni!