Par mums

Daudzi pasaulē, ka arī Latvijā, pandemijas laikā, jau ārkārtīgi noilgojušies pēc kultūrpasākumiem, kurus var apmeklēt kopā ar bērniem! Un, arvien vairāk, cilvēki noilgojušies pēc īsta tradicionāla cirka izrādēm! Diemžēl, Latvijā, vairs nav sava cirka māja, bet īstam cirkam jādzīvo! Cirkam jābūt un jāturpina iepriecināt savus skatītājus!

Tieši tāpēc, pateicoties viena cilvēka centieniem, kas patiesi mīl cirku, tika pieņemts lēmums par Latvijā tradicionālā cirka atjaunošanu! Īsā laikā ir izdevies atrast cilvēkus- un izveidot īsto komandu, kuras sastāvā ir bijušie vecā Rīgas cirka darbinieki. Tie ir tie, kas patiesi zina cirku, mīl to un dzīvo ar cirku sirdī. Mūsu Cilvēki – Cirka Mākslinieki, Skatītāji, Darbinieki – mūsu galvenā vērtība!

Lai vairāk cilvēku Latvijā un kaimiņvalstīs, varētu redzēt labas kvalitātes cirka šovus, tika iegādātās divas cirka teltis. Šogad Latvijā tika organizētas jauna cirka “LEO” un Baltijas Cirka viesizrādes. Zem mūsu košajiem cirka kupoliem, skatītājiem ir iespēja novērtēt pilnvērtīgas divstundu starptautiskas tradicionālā cirka izrādes! Mēs veidojam izrādi tā, lai bez, parasti redzētiem, cirkā dresētiem dzīvniekiem, būtu intersanti un aizraujoši gan lieliem, gan pavisam maziem! Tieši tāpēc, mūsu afišās vienmēr ir zīme “Bez vecuma ierobežojumiem”! Nāciet pie mums kopā ar ģimeni! Nāciet pie mums vai nu ar labu noskaņojumu, vai ar sliktu! Mēs vienmēr būsim ļoti priecīgi Jus redzet!

Nāciet uz cirku pēc emocijām!!!

🎪🎪🎪