SADARBĪBA

Piedāvājam sadarbības iespējas.

Ja Jūs esat gatavs kopīgai reklāmas kampaņai un tam, ka par Jūsu uzņēmumu vai firmu uzzina vēl plašāka auditorija, droši ziņojiet par to mums!

Mēs esam jauna cirka komanda “Baltic Circus” (Latvija), kas jau trešo gadu no marta līdz novembrim apceļo Latvijas pilsētas, ar periodiskiem braucieniem uz Baltijas kaimiņvalstu pilsētām, un iepazīstina savus skatītājus ar dažādām cirka izrādēm. Katru sezonu mūsu izrādes cenšas pārsteigt skatītājus ar jauniem cirka numuriem un izrādēm, kurās piedalās mākslinieki no dažādām valstīm un dažādos cirka žanros! Mūsu cirks var uzņemt 426 skatītājus. Mēs vienmēr priecājamies uzzināt, ka publika, kas šodien ierodas pie mums, ir uzzinājusi par mums no mūsu partneriem. Bet mūsu skatītāji, atnākuši uz mūsu cirku, var uzzināt arī par jums! Mēs ar prieku esam gatavi savstarpējai sadarbībai un pastāstīt vai vienkārši atgādināt par Jums un Jūsu uzņēmumu!

  • Mūsu cirka teltī var ievietot informatīvu baneri Jūsu uzņēmuma stilā un ar Jūsu logotipu.
  • Mūsu apdrukātā produkcija – mūsu cirka plakāti un A5 izmēra reklāmlapas, kas tiek izgatavotas katrai pilsētai, kurā notiek mūsu viesizrādes, var atgādināt mūsu publikai par mūsu sadarbību ar Jums, jo to saturam tiks pievienots Jūsu kā mediju partnera logotips.
  • Mēs vienmēr varam integrēt Jūsu reklāmas materiālus mūsu cirkā un mūsu izrādēs.

Cirka mākslinieki Jūsu pasākumam

Lai jūsu pasākums kļūtu vēl jautrāks, krāsaināks un ekstravagantāks, piedāvājam mobilās cirka izrādes un atsevišķus cirka numurus. Mēs protam strādāt gandrīz jebkuros apstākļos un jebkurā koncertlaukumā! Mūsu mākslinieki vienmēr ir gatavi pārsteigt publiku ar savām spējām! Mūsu priekšnesumi vienmēr paliek atmiņā jebkura vecuma skatītājiem!

Par jebkuriem priekšlikumiem, jūsu idejām, detaļām – Jūs varat droši jautāt, vienkārši rakstiet mums uz e-pastu: rs@baltijascirks.lv

Iepazīstamies!